Muro’nun kabusu Cem Akkılıç yazıyor...


Twitter’ın meşhur dinci soytarısı Bursalı Murat Kemer 15 gün internete girmediğimi görünce hapse girdiğimi yazmış. Sağda solda herkese bu balonu anlatıp sevindirik oluyormuş.

Okuyucularım bilirler ben uzakyol denizciyim ve okyanuslarda internet yok!..

Hakkımda hazırladığı hakaret içerikli videoda; ‘’Cem Akkılıç 24 saat internetten düşmez’’ diyen bunak ihtiyar, ekmek paramı kazanmak için gemide çalışmamı fırsat bilip, ''Cem Akkılıç hapse girdi'' yalanını sallamış.

Cem Akkılıç ismini duyunca kaçacak delik arayan bu ihtiyar soytarı İslamcı Murat'ın son yalanını da böylece ortaya sermiş oldum.

Atatürkçü ayaklarına yatarak, türbancılık yapan, Melih Gökçek’e methiyeler düzen, AKİT gazetesi yazarlarına ‘’abi’’ çeken şerefsiz Muro’nun kâbusu oldum ki, böyle yalanlarla mutlu oluyor. Herifin nasıl bir ruh hastası olduğunu artık siz anlayın. Tam bir hayalperest şarlatan…

Şimdi sözü hiç uzatmaya niyetim yok. İslamcı sahtekâr Murat’ın ciğerini öğrenmek için bu blogda birkaç dakika geçirmeniz yeterli olacaktır.

Cem Akkılıç

Twitter şarlatanı Murat Kemer hakkında bu blogda bir çok kanıt ve belge var. 
En önemlisi burada. İnceleyiniz. 

.

2 yorum:

SON DARBECİ dedi ki...

Bu şerefsiz Murat Kemer Uludağ Sözlükte Jimmy Tudeski ismiyle yazan bir sahtekardır. AKP'lidir bu it. Bursalı homoların toplanma yeri zaten Uludağ sözlük.

Kubilay

Adsız dedi ki...

Bu cem akkılıç zamanında muro'nun karisiyle otelde yakalanmıştı. Muri şimdi karısına bu yüzden boşanma açmış.