Rutkay Demir gibi şerefsizler


Rutkay Demir diye bir soytarı çıkıyor Cem Akkılıç ismine hakaretler savuruyor. Diyor ki; Cem’in domaini tarafımızdan hecklendi…

Önce şu domain meselesi nedir onu anlatalım. C.A ismine bir domain açmış dinci zibidinin birisi. Rutkay Demir isimli İslamcı gericide o domainin hecklendiğini yazmış.

Ve devamında diyor ki; Takunya Libidocusu sitesinde türbanlı kızlara fotoshop yöntemiyle montajlar uygulamış!..

Eyy şapşal Rutkay sende biliyorsun ki o sitede montaj fotoğraf yok. Türk insanı aptal değil, montajı da anlar gerçeğini de… Zaten Takunya sitesinin başarısı ve bu zamana kadar milyonlarca kişiye ulaşmasının sihri orijinal olmasından kaynaklanıyor.

Rutkay Demir isimli ışık mektepli bebenin asıl soytarılığı ise şurada ortaya çıkıyor. Birincisi; hecklediğim dediği siteyi gösterip övünüyor. Bre şapşal madem ele geçirdin o siteyi neden imzan yok?..

İkincisi; madem bu kadar kabiliyetlisin neden Takunya blogu heckleyemiyorsun?

Sağdan soldan kopyala yapıştır ile arakladığı teknoloji yazılarını yayınladığı sitesinde şahsım adına yazdığı iftira yazısında onlarca imla hatası var. Arapçı, dinci olduğu hemen anlaşılıyor.

Ama arakladığı teknoloji yazıları ise düzgün Türkçe ile yazılmış. Araklandığı anında belli oluyor…

Durun daha bitmedi… Bu soytarı, yayınladığı teknoloji yazılarının altına yorum bölümü eklemiş. İsten gelip yorum yazsın diye.  Bunda ne var diyeceksiniz?..

Şu var; yorum yazmadan önce bir uyarı yazısı çıkıyor karşınıza… O yazıda, dini inançlara sövmeyin gibisinden bir uyarı var. Bir de ciddi olsun diye teknoloji haberleri, internet haberleri gibi başlıklar atmış arakladığı yazılara.

Bir teknoloji sitesinde insanlar gelip neden dine sövsünler ki?.. Demek ki bu şerefsiz Rutkay’ın ne halt olduğunu insanlar öğrenmiş.

Rutkay Demir’e yazımı bitirirken şu üç şeyi söylüyorum; Takunya Libidocusu sitesinde tek bir tane montaj fotoğraf bulursan linkini yayınla… Parklar, bahçeler, sokaklar öpüşen, sevişen türbanlı ile kaynarken bizim montajla işimiz olmaz.

Heckerım diye orada burada hava atacağına gel sıkıyorsa bloglarımı ele geçir!..

Ve sözde hecklediğini söyleyip hava attığın o domain de imzanı at…

Bunları yapamazsan sen şerefsizin en önde gidenisin Rutkay Demir.

Haydi bekliyorum.
Ben Rutkay Demir gibi şerefsizler takımına çok dersler verdim bu zamana kadar.

Cem Akkılıç
1 Ekim 2012

Rutkay Demir gibi şerefsizler daha öncede çıkmıştı piyasaya. Teknoloji haberleri veriyoruz ayaklarıyla şahsıma hakaretler savurmuş, bana; akıllı ol falan gibi kolpa tehditler savurmuşlardı.

Onlara neler yaptığımı buradan okuyun.


Türbanlı kızlar
Türbanlı kızlar


1 yorum:

Levent Mercan dedi ki...

Bu dinciler nasıl iftira atacaklarınıda bilmiyorlar. Ulan madem heckersınız Takunya blogu hecklesenize...

Rutkay Demir muhtemelen türbanlı kızkardeşini TAKUNYA sitesinde gördü ve iftara atmaya çalıştı...

Rutkay iftira atacağına türbanlı kız kardeşine ahlak dersi vermeli... Parklarda öpüşmesin çünkü.